پکیج گازوئیلی


پکیج دستگاهی است که می تواند جایگزین موتورخانه مرکزی باشد. پکیج توانایی تأمین همزمان آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هریک از واحدهای ساختمان را دارد. پکیج ها به طور کلی در دو نوع دیواری و زمینی تولید می گردند. پکیج را می توان به راحتی به جای یک کابینت دیواری یا زمینی نصب کرد. پکیج ها علاوه بر بازدهی و راندمان انرژی بالایی که دارند، مصرف سوخت کمتر را نسبت به موتور خانه مرکزی بعنوان مزیتی بزرگ دارا هستند.  استفاده از پکیج علاوه بر حذف لوله کشی های گسترده در ساختمان باعث مستقل شدن هر یک از واحدها از نظر تامین گرمایش و آب گرم مصرفی می گردد.

نکات فنی مهم در خرید پکیج

  • برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکيج شوفاژ مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را در 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم (زیرا واحدهای اداری مصرف آب گرم چندانی ندارند)  و در صورت نیاز می توانید با کارشناسان شرکت تاژان صنعت آریانو تماس بگیرید.
  • در شرایطی که محل نصب پکیج در فضای باز مانند بالکن یا پاسیو باشد و یا بخشی از مسیر دودکش به صورت افقی ( بیش از 30 سانتی متر) اجرا گردد، از پکیج شوفاژ فن دار استفاده می شود، چرا که یک فن هوادهی در بخش اگزوز، گازهای احتراق پکیج را به خارج از ساختمان منتقل می نماید. به همین دلیل پکیج دیواری فن دار معمولا به یک دودکش مخصوص دوجداره مجهز است که دود دستگاه از طریق این لوله به محیط بیرون تخلیه می شود.
  • پکیج شوفاژ دو مبدل در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرد که یا آب ورودی املاح دارد و یا زیربنای آپارتمان بیش از 120 متر باشد. پکیج شوفاژ دو مبدل پکیج هایی هستند که به دلیل دارابودن دو مبدل حرارتی, (یکی برای سیستم گرمایش رادیاتورها و یک مبدل برای تامین آب گرم مصرفی )جریان آب گرم در آنها پیوسته بوده که سبب کاهش رسوب در مبدل و همچنین تامین آبگرم بیشتر می شود.
  • برخی از مدل های پکیج های گرمایشی مجهز به سیستم حفاظت در مقابل یخ زدگی می باشند که برای فعال بودن این سیستم، شرایط زیر الزامی می باشد.
  1. اتصال به برق
  2. حداقل فشار یک اتمسفری به آب داخل
  3. اتصال گاز پکیج (قابلیت نصب در خارج از آپارتمان)

در سایت مرجع و فروشگاهی تاسیسات کلاب انواع پکیج های گازی، گازوئیلی، برقی، چگالشی، دوگانه سور و سه گانه سوز در اختیار مشتریان گرامی قرار گرفته است، همچنین شایان ذکر می باشد که کاربرد پکیج های گازوئیلی دوگانه سوز در ویلاها و منازل حیاط دار می باشد.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی