تجهیزات استخری

تجهیزات استخری

معمولا احداث استخر و جکوزی به صورت عمومی و یا به صورت خصوصی و در منازل ، مستلزم وجود امکانات و تجهیزاتی است که به عنوان تجهیزات استخر شناخته می شوند.

این گروه از تجهیزات، می تواند شامل موارد گوناگون و متنوعی باشد که در صورت عدم توجه به آن، پروژه احداث استخر با مشکل مواجه خواهد شد. برخی از این امکانات شامل، سیستم نظافتی استخر، گرمایش، گردش آب و تامین فشار، سیستم های تصفیه آب و به طور کلی تمام لوازمات سالن استخر و تجهیزات جانبی می باشند. اما بهتر است پیش از هر اقدام و هر نوع برنامه ریزی برای خرید تجهیزات استخر، مشاوره های لازم را از متخصصان در این زمینه دریافت نمائید. سایت فروش آنلاین تاسیسات کلاب میتواند اطلاعات لازم در مورد تجهیز و احداث استخر را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

به طور کلی، تجهیزات استخر به جهت فراهم نمودن شرایط و بهبود امکانات لازم برای شناگران، مورد استفاده قرار می گیرد. این امکانات و شرایط با توجه به ابعاد و هدف سازنده از احداث استخر مشخص می شود. اما به طور معمول اغلب لوازمی که برای تجهیز یک استخر خانگی یا عمومی استفاده می شوند، مشترک و یکسان هستند و تنها تمایز آنها در نوع و مدل این وسایل خواهد بود. از نظر ساختاری، تجهیزات استخر به دو بخش لوازم اصلی و لوازم جانبی استخر قابل تفکیک هستند. لوازم اصلی، مجموعه تجهیزاتی هستند که وجود آنها برای احداث هر نوع استخری ضروری است، اما لوازم جانبی به ابزار و وسایلی گفته می شود که هر فردی متناسب با خواست خود و یا کارایی، از آنها بهره می‌ برد. معمولا لوازم تزئینی و لوکسی که بیشتر جنبه زیبایی و دکوراتیو دارند، به عنوان لوازم جانبی محسوب می شوند.

از تجهیزات اصلی استخر می توان به فیلتر شنی ، پکیج استخری ، رطوبت گیر ، مبدل حرارتی ، کلر زن ، مبدل حرارتی ، پمپ تصفیه آب ، ترموباکس ، استرینر و اسکیمر و پمپ آب استخری اشاره کرد.

و از تجهیزات جانبی استخر می توان به برگ گیر و حشره گیر، برس نظافت دیواره و کف سرجارو، دسته جارو، حلقه نجات، خط شنا، دما سنج، چراغ شارژی اضطراری اتوماتیک، برس دیوار، شناور قرص کلر، تست کلر، پایه خط شن و ... .

 لوازم و تجهیزات استخر برای راحتی هر چه بیشتر کاربران در داخل استخر در نظر گرفته می شود.

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی