اسپلیت پرتابل

اسپلیت پرتابل

به طور کلی تمامی کولرهای گازی و اسپلیت ها بر اساس سیکل تبرید تراکمی کار می کنند. در کولرهای گازی یا اسپلیت یونیت‌ها ابتدا مایع مبرد در کندانسور (بخش بیرونی کولر گازی یا پنل بیرونی اسپلیت ها) خنک می شود و از طریق لوله مسی به شیر انبساطی (expantion valve) منتقل شده و از آنجا به صورت گاز مبرد و آماده جذب گرمای محیط وارد کوئل پنل داخلی می گردد. هوای داخل نیز پس از عبور از میان کوئل های پنل داخلی (اواپراتور) تبدیل به هوای خنک می شود.

کولر گازی یا اسپلیت از پرطرفدارترین و رایج ترین تجهیزات تهویه مطبوع مستقل و خانگی بوده که برای تأمین سرمایش (حتی گرمایش) در محیط های مختلف مسکونی، اداری مورد استفاده قرار می گیرند.

با نصب کولر گازی در هر قسمت از یک محیط ساختمان امکان تنظیم دمای کاملا مستقل از دمای دیگر قسمت های ساختمان در اختیار شماست. کولرهای گازی و اسپلیت در انواع دیواری، ایستاده، پرتابل و پنجره ای، تولید می شوند.


کولر گازی پرتابل نیازی به کندانسور بیرونی ندارد و صرفا برای ظرفیت‌های 7000 تا حداکثر 14000 بی تی یو بر ساعت و در مکان‌هایی با متراژ حداکثر 10 متر مربع مورد استفاده قرار می گیرد.


برآورد ظرفیت کولر گازی و اسپلیت


برای طبقات دیگر
(m2)
برای واحدهای زیر پشت بام
(m2)
ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت
(BTU)
تا 15تا 129000
تا 22تا 1712000
تا 35تا 2518000
تا 45تا 3424000
تا 64تا 4532000

در سایت فروش آنلاین تاسیسات کلاب انواع اسپلیت ایستاده در برند های GREE ، گرین ، کین الکتریک ، ایوولی و غیره موجود می باشد که همگی دارای گارانتی معتبر و شرکتی و در ظرفیت های مختلف در اختیار مشتریان قرار گرفته است.


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی